Володимир Зеленський:"Десятки університетів, сотні шкіл і дитячих садочків по всій Україні пошкодили та зруйнували окупанти"

Дата: 01.09.2022 12:24

Володимир Зеленський:

Десятки університетів, сотні шкіл і дитячих садочків по всій Україні пошкодили та зруйнували окупанти. Вони прагнули залишити нас без нашого минулого, історії, культури, знань. Але в них нічого не вийшло.

Ми й далі живемо. Розвиваємо й розвиваємося, пізнаємо нове, навчаємось і міцніємо. А найголовніше – будуємо наше українське майбутнє. Вільне та незалежне.
____

Dozens of universities, hundreds of schools and kindergartens throughout Ukraine were damaged and destroyed by the occupiers. They sought to deprive us of our past, history, culture and knowledge. But they failed.

We continue to live. We develop the country and develop ourselves, learn new things, study and get stronger. And most importantly, we continue to build our Ukrainian future. Free and independent.

Photo: Kostiantyn Liberov and Vlada Liberova, Slava Ratynski, Alina Smutko, Yevhenii Zavhorodniy, Manu Brado for WSJ Photos, Rick Mave, Yana Sidash.