Званівська сільська територіальна громада

Донецька область, Бахмутський район

Триває обов'язкова евакуація: мешканцям Донеччини допомагають виїхати у безпечні області

Дата: 28.08.2022 20:12
Кількість переглядів: 173

Фото без опису

Триває обов'язкова евакуація: мешканцям Донеччини допомагають виїхати у безпечніші області

На Донеччині триває обов'язкова евакуація населення. Протягом минулої доби особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області із зони активних бойових дій евакуйовано дві особи (з Краматорського району).

Також рятувальниками під час евакуації в Покровському районі надана допомога 148 особам, з них 13 дітей та 11 осіб з обмеженими фізичними можливостями, зазначають у ДСНС.

А от а допомогою поліції минулої доби евакуйовано ще 251 особу. Таку статистику наводить відділ комунікації поліції Донецької області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь