За добу росія обстріляла 12 населених пунктів Донеччини

Дата: 29.08.2022 10:13

Окупанти обстріляли за добу 12 населених пунктів Донеччини

За минулу добу окупанти обстріляли 12 населених пунктів Донеччини - російська армія вдарила по містах Авдіївка, Слов’янськ, Бахмут, Красногорівка, Торецьк, Костянтинівка,  Миколаївка, смт Райгородок,  Щербинівка, селах Георгіївка, Петрівка, Тетянівка, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Окупанти застосували ракети, артилерію, РСЗВ «Ураган» і «Град». Є вбиті та поранені серед мирного населення.

У Бахмуті ворог поцілив біля зупинки громадського транспорту, на якій були люди. Внаслідок розриву касетних боєприпасів загинули мешканців віком від 36 до 60 років.

Війська рф зруйнували та пошкодили 36 цивільних об’єктів – 22 житлових будинки, коксохімічний завод, гаражі, електромережі, автобазу тощо.