Важливе кожне життя.Евакуація вчасно
Дата: 26.08.2022 12:27
Кількість переглядів: 147
Важливе кожне життя: рятувальники евакуювали ще шестеро осіб із зони активних бойових дій
Протягом минулої доби рятувальники евакуювали шестеро осіб із зони активних бойових дій, а саме з Краматорського району. Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Донецькій області.
Всього ж з 24.02.2022 року евакуйовано з населених пунктів Донецької та Луганської областей співробітниками підпорядкованих підрозділів ГУ вже 9823 осіб.
#Евакуюйся_вчасно