Вітання начальника Званівської сільської військової адміністрації з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 11:11

З Днем Незалежності України!
   У світі є лише одна країна, де дихається легко і вільно, сонечко світить яскравіше і розкішно цвіте бузок.Це земля Твоїх батьків, край Твого дитинства, де завжди відчуваєш себе вдома,- Твоя Україна!
   Цього року ми відзначаємо державне свято під звуки сирен та вибухи снарядів. 31 річниця Незалежності України стане нагадуванням усьому світу,як дорого коштує людська свобода.
   Сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо гордість за нашу країну, але разом з тим і неабияку відповідальність за її майбутнє.Нас усіх об'єднує почуття любові до рідної землі та віра в перемогу України!
   Ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна -самостійна,вільна,неподільна держава! І буде такою завжди!

Слава Україні!
Героям Слава!