Які документи необхідні для укладання декларації з лікарем

Дата: 20.08.2022 10:36

Від початку повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією, багато українців змушені були залишити свої домівки та змінити місце проживання, через що  втратили зв’язок з сімейними лікарями.

?Під час воєнного стану, щоб отримати первинну медичну допомогу в іншому місті, достатньо звернутися до найближчої амбулаторії або центру первинної меддопомоги (ЦПМСД). Нову декларацію для цього укладати не потрібно.
Якщо ж ви маєте бажання укласти нову декларацію, процедура залишилася такою самою, як і до війни.

?Для цього з собою потрібно мати:
?оригінал паспорта або іншого документа, що ?посвідчує особу пацієнта та/або його законного представника. Якщо паспорт втрачений, Державна міграційна служба роз’яснює, що треба зробити для його відновлення (https://bit.ly/3AxFWxu);
?оригінал реєстраційного номера облікової картки платника податків;
?свідоцтво про народження дитини, якщо укладаєте декларацію для дитини.

?Лікар заповнює декларацію в електронній формі та обов'язково має її роздрукувати, щоб пацієнт перевірив дані. Після цього необхідно підписати два примірники. Один примірник залишається пацієнтові, інший – у медичному закладі.
При цьому, де б пацієнт не обирав лікаря – у державній лікарні, приватному центрі чи серед ФОП – порядок заповнення та подання декларації буде однаковий.
?Більше інформації на нашому сайті за посиланням https://bit.ly/3SWunHv