Окупанти обстріляли 16 населених пункти Донеччини

Дата: 19.08.2022 11:07

Окупанти обстріляли 16 населених пунктів, зруйнували на Донеччині ще два навчальних заклади

За добу ворог 24 рази обстріляв мирне населення Донеччини, є вбиті та поранені. Зруйновано та пошкоджено житлові будинки, коледж і машинобудівну академію, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області. Окупанти били по 16 населених пунктах – містах Краматорськ, Авдіївка,  Бахмут, Торецьк, Залізне, Часі Яр, Миколаївка, Красногорівка, смт Північне, селах Зеленопілля, Максимільянівка, Дружба, Пришиб, Озарянівка, Олександропіль, Первомайське.

Російська армія вела вогонь по житловим секторам з авіації, РСЗВ «Ураган», артилерії, танків. Руйнувань зазнали 27 цивільних об’єктів – 16 будинків, магазин, два навчальні заклади, господарчі споруди, автомобілі громадян.