Навіть під обстрілами:за допомогою поліції за добу евакуйовано майже 500 мешканців Донеччини

Дата: 19.08.2022 17:01

Навіть під обстрілами: за допомогою поліції за добу евакуйовано майже 500 мешканців Донеччини

Триває евакуація мешканців Донеччини. Так, за минулу добу, 18 липня, за допомогою поліції евакуйовано 494 особи, з початку обов’язкової евакуації – понад 7500, серед них 1436 – діти, 357 – люди з інвалідністю, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

- Навіть під обстрілами триває евакуація з Донеччини. 18 липня росіяни відкрили вогонь по Красногорівці саме під час евакуації — поліція не тільки успішно вивезла в безпеку місцевих жителів, але й загасила пожежу, що зайнялася від влучання в будинок, - зазначає на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук"  начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко. - Кожен, хто залучений до евакуації, щодня ризикує своїм життям, щоб врятувати інших.

- Закликаю всіх жителів області вчинити відповідально і евакуюватися своєчасно. Врятуйте себе та своїх близьких! - вкотре наголошує очільник області.

#Евакуюйся_вчасно