Евакуюйтесь вчасно!!!

Дата: 18.08.2022 15:10

Евакуюйтесь вчасно: сьогодні на Донеччині вже загинув мирний мешканець, четверо поранені

На Донеччині продовжують гинути та отримувати поранення цивільні мешканці. Тих, хто зволікає з евакуацією, чатує постійна небезпека внаслідок бойових дій.

Тільки сьогодні зранку, за інформацією, яка надходить до медиків, у області поранено четверо жителів, а один загинув. Про це повідомив на брифінгу директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Володимир Колесник.

Він закликав жителів області евакуюватись.

- Ще раз хочу звернутись до всіх мешканців області. Незважаючи на те, що обласна адміністрація та місцеві органи влади роблять і робитимуть все можливе для функціонування системи охорони здоров'я на території області, ви повинні розуміти, що активні бойові дії вносять свої корективи. А майбутній осінньо-зимовий сезон принесе додаткове навантаження, тому закликаю всіх, хто має таку можливість евакуюватися. Особливо сім'ї з дітьми та вагітних. Пам'ятайте, що ви відповідаєте за тих, хто сьогодні не може прийняти самостійні рішення, - наголосив Володимир Вікторович.