Евакуація цивільних - питання номер один на сьогоднішній нараді з керівниками громад та структурних підрозділів ОВА

Дата: 17.08.2022 19:18

Евакуація цивільних — питання номер один на сьогоднішній нараді з керівниками громад та структурних підрозділів ОВА.

Мусимо посилити інформаційну кампанію, передусім у безпосередній близькості до фронту. Із тих, хто досі залишається на Донеччині, щонайменше половина має покинути область.

Це важливо, зокрема, напередодні опалювального сезону.

Ми вже маємо розрахунки щодо потреб області в умовах відсутності газу, коли необхідно переходити на альтернативне пальне. Кожна громада повинна розуміти, які ресурси має в наявності.

Інше гостре питання — заборона на продаж алкоголю. Вона впроваджена вже давно, однак маємо посилити контроль і бути максимально ефективними, адже в умовах війни  вживання алкоголю є неприйнятним.

Стосовно взаємодії з військовими — маємо продовжувати укріплювати оборону в області, зокрема із залученням необхідної приватної техніки. Все і всі мають працювати на перемогу.

Я дуже ціную той факт, що очільники громад залишаються на своїх місцях, багато хто - буквально на лінії вогню. І дякую кожному, хто ефективно працює на своєму місці, наближаючи нашу спільну перемогу.