Про підготовку до опалювального сезону обговорили на нараді під головуванням прем'єр-міністра України

Дата: 17.08.2022 17:24

Павло Кириленко:

Підготовку до опалювального сезону обговорили на нараді під головуванням прем'єр-міністра України Денис Шмигаль.

Зима на Донеччині буде найважчою за всі роки незалежності — ми маємо чітке розуміння того, що треба робити, щоб впоратися із цим викликом, і підготували відповідні розрахунки та пропозиції уряду.

По кожній громаді визначили місця облаштування теплових пунктів та котельних на альтернативному паливі. Паралельно працюємо над евакуацією — в області має залишитися якнайменше людей.

Сподіваємося на  допомогу від держави для закупівлі певної кількості конвертерів та печей.

Також на нараді обговорили підготовку закладів освіти до навчального року.

Працюємо над тим, щоб забезпечити ефективний захист області від російського агресора в умовах вкрай складного прийдешнього осінньо-зимового періоду.