За добу окупанти обстріляли 18 населених пунктів Донеччини - зруйновано та пошкоджено 54 об’єкти

Дата: 15.08.2022 12:20

За минулу добу окупанти вдарили по 18 населеним пунктам, поліцейські задокументували 33 обстріли.

Масовим обстрілам піддалися Авдіївка та Бахмут – по шість ударів. Також рашисти вдарили по м. Білицьке, м. Костянтинівка, м. Мар’їнка, м. Миколаївка, м. Слов’янськ, м. Соледар, с. Дачне, с. Єлизаветівка, с. Новомихайлівка, с. Комар, с. Курдюмівка, с. Опитне Авдіївської ТГ, с. Опитне Бахмутського району, с. Підгородне, с. Пришиб, с. Шахтарське, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області. Російські війська нанесли авіаудари, били ракетами 9М-723 Іскандер-М, РСЗВ «Град», артилерією, танками. Зруйновано та пошкоджено 54 об’єкти – 29 житлових будинків, склади, два поля, господарські приміщення, ангар, амбулаторія, транспортні засоби.