Дата: 15.08.2022 14:59

#Евакуюйся_вчасно У Дніпрі переселенці з Бахмутського району отримали гуманітарну допомогу від Британської міжнародної організації HelpAge International

Вкотре підтверджено вислів: разом – дієвіше. Завдяки злагодженій роботі керівництва Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації, гуманітарного штабу Бахмутського району, взаємодії з представниками майже всіх громад мешканці району, які тимчасово проживають у Дніпрі, отримали чергову партію гуманітарної допомоги.

Завдяки підтримці Британської міжнародної організації HelpAge International майже сто сімей із Сіверської, Соледарської, Бахмутської, Часовоярської та Званівської громад отримали чергову партію гуманітарної допомоги – продуктові набори вагою 36 кг.

Продуктовий набір розрахований майже на два місяці та містить крупи, макаронні вироби, м’ясні та рибні консерви, соняшникову олію та інші складові компоненти необхідного продуктового кошику.

Під час видачі наборів зустрілися колишні колеги, односельчани, панувала тепла атмосфера взаєморозуміння.

Бахмутський район єднає! Працюємо для кожного.