#Евакуюйся_вчасно

Дата: 13.08.2022 16:51

#Евакуюйся_вчасно

Продовжують допомагати мешканцям евакуюватися до більш безпечних місць і у Дружківській громаді.
Сьогодні декілька дружківчани виїхали до Німеччини. Евакуація безкоштовна. По прибуттю люди будуть забезпечені місцем проживання, харчуванням, отримають допомогу в оформлені необхідні документів.
Рятувальникам ДСНС дякують за співпрацю та  допомогу у евакуації літньої маломобільної жінки.

Нагадаємо Донецька облдержадміністрація закликає всіх бажаючих до участі в онлайновому проєкті #Евакуюйся_вчасно. Його мета – продемонструвати можливість та необхідність евакуації у більш безпечні райони, готовність наших земляків до цього важливого кроку, підтримати тих, хто ще вагається.

Пропонуємо у серпні 2022 року розміщувати на офіційних вебсайтах, а також на сторінках у соціальних мережах, із хештегом #Евакуюйся_вчасно інформацію про те, як відбувається евакуація у вашій громаді чи населеному пункті, про мотивацію людей, які вимушені тимчасово покинути рідну домівку, про можливості виїхати у безпечніші райони і про те, яка допомога надається людям.

Евакуація рятує життя! #Евакуюйся_вчасно!