До Дня молоді стартує масштабний флешмоб #українськамолодьвражає

Дата: 12.08.2022 13:03

До Дня молоді стартує масштабний флешмоб #українськамолодьвражає

Про ініціативу розповів голова підкомітету з питань музичних індустрій Комітет гуманітарної та інформаційної політики Олександр Санченко:

?Відзначаємо День молоді разом з усім світом — тепер офіційно!

Насправді суть цього дня зовсім не у святкуванні, як було за радянських часів. Воно про увагу та повагу до українських молодих людей. Адже саме вони сьогодні стали чи не найголовнішою рушійною силою в боротьбі проти ворога. Саме вони щодня пришвидшують нашу перемогу! Саме вони просто зараз роблять неймовірні речі: хтось воює на фронті, хтось волонтерить, хтось — підтримує економіку та нищить рашистів інформаційно.

Українська молодь справді вражає.

? Щоби підтримати та надихнути їх — разом із Міністерство молоді та спорту України ми запускаємо масштабний флешмоб #українськамолодьвражає

Діліться у соцмережах власними історіями волонтерства, або історіями своїх друзів, та використовуйте хештег #українськамолодьвражає ??

Нехай про нашу круту молодь дізнається весь світ! ??