#Евакуюйся_вчасно Як з Донеччини безкоштовно виїхати до безпечного регіону – на Кіровоградщину – та врятувати свою родину

Дата: 12.08.2022 10:49

Шановні мешканці Бахмутського району!

На Донеччині триває обов'язкова евакуація цивільного населення. Це вимушений, але необхідний крок. Прямуйте до більш безпечних регіонів України, де подбають про вас і ваших рідних.

Нагадуємо, що є домовленість про безкоштовну евакуацію населення Донеччини до Кіровоградської області. Пропонуємо інформацію щодо дати, маршруту евакуації, контактних телефонів й інших питань стосовно вимушеного переміщення.

Щоб безкоштовно виїхати до безпечного регіону – на Кіровоградщину – та врятувати свою родину від постійних обстрілів і холодів узимку, необхідно:

— залишити заявку за телефоном 098 890 33 18;

— дістатися до місця збору, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного потягу у Покровську;

— сісти на безкоштовний потяг до Кропивницького, отримати одноразову грошову допомогу на станції Кропивницький або Олександрія;

— оселитися у Кіровоградській області – це безкоштовно.

Влада надає такі соціальні гарантії:

безкоштовне житло;

безкоштовне харчування;

гуманітарна допомога;

психологічна допомога;

медична допомога тощо;

соціальний супровід під час оформлення допомоги від міжнародних організацій через платформу «єДопомога».

На Кіровоградщині працює Call Center Донецької ОВА, де переселенці з Донеччини можуть отримати допомогу в соціальній, культурній та психологічній сферах.

Донецька облдержадміністрація закликає всіх бажаючих до участі в онлайновому проєкті #Евакуюйся_вчасно. Його мета – продемонструвати можливість та необхідність евакуації у більш безпечні райони, готовність наших земляків до цього важливого кроку, підтримати тих, хто ще вагається.

Пропонується у серпні 2022 року розміщувати на офіційних вебсайтах, а також на сторінках у соціальних мережах, із хештегом #Евакуюйся_вчасно інформацію про те, як відбувається евакуація у вашій громаді чи населеному пункті, про мотивацію людей, які вимушені тимчасово покинути рідну домівку, про можливості виїхати у безпечніші райони і про те, яка допомога надається людям.

Евакуація рятує життя! #Евакуюйся_вчасно!

Також нагадуємо, що сьогодні та й надалі у парні дні серпня відправляється евакуаційний потяг до Кіровоградської області. Посадка безкоштовна о 16:30 на залізничній станції Покровськ. Деталі – на інфографіці.

Евакуація — це складно, але необхідно! Не ризикуйте життям своїм і ваших близьких! Евакуація рятує життя!