Евакуація триває!Не бійтеся виїхати, евакуація - рятує життя!

Дата: 08.08.2022 11:16

Евакуація триває!

Шановні жителі Званівської сільської територіальної громади!!!Донецька обласна військова адміністрація наладила зв'язок з Кіровоградською областю щодо евакуації населення. Тобто у вас тепер не повинен виникати страх, що куди ми їдемо...Кіровоградська область готова прийняти з Донецької області 5000осіб, це будуть заселені люди в дитячі садочки, школи, гуртожитки, амбулаторії, лікарні, які вже підготовлені до зимового періоду, тобто ви будете там проживати до закінчення війни.
Наполягаємо евакуюватися з наших сел, поки ще є можливість. Перебороти свій страх, що ви їдете в нікуди...і найскоріше евакуюватися, тому що ЖИТТЯ найважливіше.
За інформацією звертатися за телефонами 095-430-62-19, 095-502-47-48.
Евакуація буде відбуватися по парних числах з міста Покровськ (із залізничої станції). о 16.30.
Вас довезуть волонтери, посадять на потяг, а на місці зустрінуть представники обраної громади, для тимчасового проживання.
Не зволікайте цією пропозицією.
ЖИТТЯ....найцінніше.