Вечірнє звернення Президента України

Дата: 07.08.2022 23:27

Володимир Зеленський:

Ситуація на Донбасі залишається дуже важкою. Наша армія робить усе можливе, щоб зупинити російський терор і завдати окупантам якнайбільших втрат. Авдіївка, Піски, Мар?їнка, Бахмутський та інші гарячі напрямки в Донецькій області забирають основні зусилля і, на жаль, багато життів. Важко й на Харківщині, на півдні нашої країни, де окупанти намагаються сконцентрувати сили.

Ключове зараз, як і раніше, – це зброя для нашої оборони, зброя від партнерів. Щодня й без будь-яких пауз працюємо для посилення постачання зброї, для того, щоб відправляти на передову більш потужні й далекобійні системи.
І на тижні очікуємо новин від партнерів щодо пакетів підтримки.