Терористичний акт в Оленівці був спецоперацією рф проти постачання Україні зброї

Дата: 07.08.2022 15:10

? Будь-якими методами росія намагається завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння.

? Про це представник Головне управління розвідки Міністерства оборони України,  член координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Андрій Юсов повідомив в ефірі інформаційного телемарафону.

“Від початку цієї страшної трагедії та страшного фарсу, який ми бачили з боку росіян, – це й було фальшування. Від перших повідомлень про застосування і навмисний обстріл високоточною зброєю HIMARS – це була спецоперація проти постачання Україні західного високоточного озброєння. Це була спецоперація з метою дестабілізації українського суспільства та деморалізації українських військовополонених. З самого початку це було фальшування, але світ швидко викриває такі речі”, – наголосив представник воєнної розвідки України.

#stoprussia