Гаряча лінія Мінреінтеграції

Дата: 06.08.2022 21:15

Більше половини звернень на гарячу лінію Мінреінтеграції протягом тижня стосувались виплат ВПО

Понад 52% усіх звернень на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції з кризових питань за минулий тиждень стосувались виплат ВПО. Загалом  з 30 липня по 6 серпня українці зателефонували до Міністерства 8480 разів - тобто кожні півтори хвилини лунав дзвінок.

Серед інших актуальних питань - можливість отримання грошової допомоги від ООН та Міжнародного Комітету Червоного Хреста, оформлення статусу ВПО та гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, Мінтерінтеграції взяло під контроль виплати грошової допомоги ВПО від держави та надання їм міжнародної допомоги.

Гаряча лінія Мінреінтеграції з кризових питань 15-48  працює постійно у режимі 24/7.