До уваги батьків першокласників

Дата: 06.08.2022 18:13

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ПЕРШОКЛАСНИКІВ 2022-2023 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!!!
Прийом документів до 1-го класу КЗ «Переїзнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області триватиме до 30.08.2022 (включно)
(запис на подачу документів дитини до 1-го класу КЗ «Переїзнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» за телефоном 0502844868)
Перелік документів:
- заява одного з батьків дитини;
- копія свідоцтва про народження або документ, що посвідчує особу;
- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о;
- копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (у разі наявності);
- у разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.