Держава-терорист росія продовжує вбивати наших дітей!

Дата: 05.08.2022 09:30

Фото без описуДержава-терорист росія продовжує вбивати наших дітей??

? Станом на ранок 5 серпня 2022 року більше 1059 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 359 дітей загинуло та понад 700 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

?Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

?Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 371, Харківській - 195, Київській - 116, Чернігівській - 68, Луганській - 61, Миколаївській - 57, Херсонській - 54, Запорізькій - 40.

? 4 серпня внаслідок обстрілу ворогом зупинок громадського транспорту в центрі Торецька Донецької області поранення отримали троє дітей віком від 8 до 15 років.

?Стало відомо про загибель 14-річного хлопчика внаслідок обстрілів м. Маріуполя Донецької області на початку збройної агресії.

?Також в ході фіксації злочинів, вчинених окупантами на території Донецької області, стало відомо про поранення внаслідок обстрілів ще чотирьох дітей.

?Через бомбардування та обстріли збройними силами рф пошкоджено 2211 закладів освіти. З них 230 зруйновано повністю.

Офіс Генерального прокурора