Окупанти обстріляли 16 населених пункти Донеччини

Дата: 05.08.2022 12:19

Окупанти обстріляли 16 населених пунктів Донеччини, зруйновано та пошкоджено 25 житлових будинків

За минулу добу окупанти обстріляли 16 населених пунктів Донеччини - міста Авдіївка, Торецьк, Бахмут, Мар’їнка, Залізне,  Калинове, Костянтинівка, смт Нью-Йорк і Очеретине, села Кам’янка, Новоселівка Перша, Нетайлове, Уманське, Соловйове, Карлівка, Первомайське, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.  Житлові квартали ворог атакував  авіацією, артилерією, ракетами, РСЗВ «Смерч», «Ураган», «Град», танками. Зруйновано та пошкоджено 38 цивільних об’єктів – 25 житлових будинків, з них 11 багатоквартирних, церква, дві зупинки громадського транспорту, підприємство, супермаркет, готель, коксохімічний завод.