Безпечна міграція: правила безпечного працевлаштування

Дата: 30.07.2022 14:21

З початком повномасштабної війни багато українців були вимушені виїхати за кордон, аби врятуватися від російських ракет. Мігранти, а також внутрішні переселенці у пошуках роботи можуть стати жертвами злочинних дій. Тому маємо декілька важливих порад, аби працевлаштування було безпечним:

?За жодних обставин не віддавайте свій паспорт потенційному роботодавцю або іншим особам.
?Не погоджуйтеся на роботу, деталі якої ви не знаєте. Якщо від вас щось намагаються приховати або маніпулювати – це тривожний.
?Не довіряйте занадто привабливим умовам та пропозиціям: одразу висока зарплата, відсутність досвіду для молодих дівчат і т.д.
? Підписуйте лише ті документи, які розумієте. Якщо необхідно – проконсультуйтеся з юристом.
?Збережіть контакти консульств/посольств, організацій,  інших органів, які допоможуть вам захиститися від біди.

Якщо ви потрапили у скрутну ситуацію або стали її свідком, звертайтеся до правоохоронних органів, посольства, консульських установ.

112 – лінія екстреної допомоги в ЄС.

Національна поліція України