Мешканців Донеччини працевлаштовують через онлайн -ярмарки вакансій

Дата: 29.07.2022 11:34

Мешканців Донеччини працевлаштовують через онлайн-ярмарки вакансій

Фахівці Донецької обласної служби зайнятості продовжують сприяти працевлаштуванню клієнтів, використовуючи дистанційні форми роботи. У червені-липні поточного року спеціалістами було проведено 35 онлайн-ярмарок вакансій. Участь у цих заходах взяли близько 600 мешканців різних міст та районів Донеччини, які виїхали або планують виїхати у більш безпечні місця найближчим часом.

Свої актуальні вакансії представили 46 роботодавців із Донецької, Дніпропетровської, Черкаської та Львівської областей. Представники підприємств детально поінформували про умови праці, розмір заробітної плати тощо. Більшість компаній надають працевлаштованим житло або частково компенсують його оренду, що значною мірою полегшує вирішення побутових питань для пошукачів, які планують виїхати до більш безпечних регіонів країни. Окрім цього, деякі роботодавці надають можливість пройти навчання безпосередньо на підприємствах і тим самим здобути нову професію.

Завдяки проведенню онлайн-ярмарок вже вдалося працевлаштувати 170 мешканців Донецької області.

За матеріалами Донецької обласної служби зайнятості