В Україні намолочено 6,5 млн тонн зерна нового врожаю

Дата: 25.07.2022 17:47

? Жнива в Україні тривають — намолочено 6,5 млн тонн зерна нового врожаю, — повідомляє Комітет аграрної та земельної політики Верховної Ради

Попри війну та, пов’язані з нею труднощі, жнива в Україні продовжуються, та набирають обертів.

Станом на 22.07.2022 за інформацією Мінагрополітики Дніпропетровська, Миколаївська та Одеська області — вже зібрали кожна більше мільйона тонн зерна нового врожаю. Гороху обмолочено понад 59% площ, а ріпаку третину.

За оперативними даними з областей, збирання ранніх зернових та зернобобових культур проведено на площі 2,1 млн га (18%) намолочено 6,5 млн тонн зерна нового врожаю в т.ч.:

?пшениці обмолочено 2,1 млн га, намолочено 3,8 млн тонн;
?ячменю обмолочено 811,4 тис. га намолочено 2,5 млн тонн;
?гороху обмолочено 75 тис. га, намолочено 126,8 тис. тонн.

Крім того аграрії всіх областей проводять збирання озимого ріпаку, який обмолочено на площі 400 тис. га, (33%) намолочено 896,4 тис. тонн насіння при урожайності 22,4 ц/га.

В умовах військової агресії росії українські аграрії продовжують невтомно працювати на рідній землі для забезпечення хлібом усього світу!