Володимир Зеленський:"Ми обов'язково відновимо все, що зруйнували окупанти"

Дата: 16.07.2022 13:46

Володимир Зеленський:

Ми обов?язково відновимо все, що зруйнували окупанти. Кожен із понад двох тисяч освітніх закладів – усі дитячі садочки, усі школи, інститути, університети. А головне – ми збережемо нашу людяність і нашу цивілізованість. А от російське суспільство з такою кількістю вбивць і катів залишиться скаліченим на покоління, причому з власної ж вини.
____

We will definitely restore everything that was destroyed by the occupiers. Each of the more than two thousand educational institutions – all kindergartens, all schools, institutes, universities. And most importantly, we will preserve our humanity and our civility. But Russian society with so many murderers and executioners will remain crippled for generations, and through its own fault.

Photo: Kostiantyn Liberov and Vlada Liberova, Serhii Nuzhnenko, Roman Pilipey, Ondra Deml, Yevhen Zavhorodnii, Carol Guzy, John Moore.