Оперативна ситуація по області станом на ранок 13.07.2022

Дата: 13.07.2022 10:37

Павло Кириленко:

Оперативна ситуація по області станом на ранок 13 липня.

Росіяни ведуть постійні обстріли по всій вільній території Донеччини. Найбільше сьогодні потерпає Бахмутський район.
Внаслідок вчорашнього обстрілу приватного сектору Бахмуту одна людина загинула, ще п'ятеро отримали поранення.

Зранку росіяни завдали 2 ракетні удари по житлових кварталах Нью-Йорка, одна з них влучила поруч із дитсадком. Інформації про постраждалих наразі немає.

У Званівській громаді обстріли фактично не припиняються, за добу пошкоджено 5 будинків у Верхньокам'янському і 2 — у Званівці.

Впродовж ночі було гучно у Сіверській громаді. В місті один будинок знищено повністю, ще один — пошкоджено. Без постраждалих.

Також під обстрілами — Краматорський район.

Сам Краматорськ зазнав ракетного удару сьогодні зранку: росіяни поцілили в промзону. Без жертв.

Три ракетні удари росіяни завдали по Костянтинівці - одна людина поранена. Пошкоджено промислову будівлю, суттєво пошкоджений приватний будинок,  у кількох навколишніх житлових будинках вибито шибки.

У Черкаській громаді обстріляно Новомиколаївку, пошкоджено дах багатоквартирного будинку. Інформацію щодо постраждалих уточнюємо.

Росіяни б'ють всюди, куди можуть дістати. На Донеччині не залишилось абсолютно безпечних місць.

Прошу всіх цивільних евакуюватися з області! А за кожен свій злочин російські орки будуть відповідати!

#StopRussia
#RussiaKillsCivilians