Володимир Зеленський:"Втеча окупантів з української землі невідворотна,як і покарання для них

Дата: 11.07.2022 14:49

Володимир Зеленський:

Втеча окупантів з української землі невідворотна, як і покарання для них. Але треба триматися, треба битися разом на всіх фронтах зараз – і на політичному, і на інформаційному, і на економічному, ніде не проявляючи слабкості. У цій війні ми можемо вистояти тільки спільно – абсолютно всі, кожен українець, кожна українка.
____

The retreat of the occupiers from Ukrainian land is inevitable, as is their punishment. But we have to hold on, we have to fight together on all fronts now – on the political, information and economic fronts, without showing weakness anywhere. We can withstand this war only together – absolutely everyone, every Ukrainian man, every Ukrainian woman.

Photo: Ihor Lutsenko, Adaa Zagorodnya, Narciso Contreras, Maranie R. Staab, Evgeniy Maloletka.