Тестуємо нові документи в Дії:посвідку на тимчасове або постійне проживання та е-пенсійне

Дата: 04.07.2022 09:14

???? Тестуємо нові документи в Дії: посвідку на тимчасове або постійне проживання та е-пенсійне

Допоможіть нам покращити цифрові документи та ставайте бета-тестувальником:

?? е-пенсійного посвідчення: необхідно мати документ, виданий з 2014 року, — пластиковий або у вигляді платіжної картки. Реєструйте в Дії ваших матусь, дідусів чи тих, у кого вже є пенсійне посвідчення, і нехай вони теж затестять зручність електронних документів ????

?? е-посвідки: необхідно мати документ у вигляді пластикової картки з безконтактним електронним носієм, виданий після 25 квітня 2018 року, та банківський рахунок для авторизації в Дії через BankID. У вас також має бути телефон з вбудованим NFC-модулем.

Реєструйтеся тут: https://team.diia.gov.ua/

Цифровізація — це зручно та просто разом із Дією ????????

Проєкт реалізовується за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН за підтримки Швеції. За співпраці Міністерства цифрової трансформації України з Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством соціальної політики, Державної міграційної служби України та Пенсійного фонду України.