Терор проти наших міст і сіл

Дата: 29.06.2022 14:38

Президент України Володимир Зеленський:
"Правоохоронні органи та розвідка України роблять усе, щоб встановити всіх російських військових, які відповідальні за терор проти наших міст. Прізвища, обличчя і вся інформація про кожного з цих терористів будуть відомі світу. Ніхто з них не зможе уникнути відповідальності, і персональних санкцій для цих осіб буде недостатньо. Вирок суду й тюрма – ось це мінімум, на який вони заслуговують."
____

Ukraine's law enforcement and intelligence agencies are doing their best to identify all Russian servicemen responsible for the terror against our cities. The names, faces and all information about each of these terrorists will be known to the world. None of them will be able to avoid responsibility, and personal sanctions will not be enough for these people. A sentence and imprisonment are the minimum they deserve.

Photo: Serhii Korovainyi for Wall Street Journal, Yevhen Zavgorodniy, George Ivanchenko, Marcus Yam, Stas Yurchenko for Graty, Aris Messinis, Nina Lyashonok for Graty, Lisa Bukreyeva.