Зустріч на саміті G7

Дата: 26.06.2022 17:07

Про це йдеться у прес-релізі офісу глави британського уряду. Зазначається також, що французький та британський лідери погодилися, що наразі в процесі війни в Україні настав критичний момент і «є можливість переламати перебіг війни».

?Джонсон наголосив, що будь-яка спроба владнати конфлікт між Україною та росією лише посилить нестабільність і «дасть путіну безстрокову ліцензію для маніпулювання як обома суверенними країнами, так і міжнародними ринками».

Фото: Andrew Parsons