Закликаємо не користуватися послугами посередників під час оформлення біометричних документів

Дата: 17.06.2022 16:06

???? В умовах воєнного стану, введеного на території України у зв’язку з російською агресією, ситуація з оформленням біометричних документів громадянина України є доволі складною та динамічною. Однак територіальні органи та територіальні підрозділи ДМС, центри надання адміністративних послуг та центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс», які знаходяться в безпечних районах, продовжують працювати та надавати адміністративні послуги.

????На жаль, такою ситуацією не цураються скористатися різного штибу шахраї, які розміщують у мережі Інтернет оголошення про так зване «посередництво» – пропонують, як правило, «спрощену» процедуру подання документів, максимально швидке оформлення паспортів, обслуговування поза чергою тощо.

????Шановні громадяни, звертаємо вашу увагу: оформити біометричні документи можна лише особисто та лише у одній із трьох установ:

????у підрозділі ДМС України;
????в центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП);
????у центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

????Просимо вас за жодних обставин не користуватись послугами будь-яких посередників. Усі пропозиції від них щодо надання послуг з «прискорення» оформлення біометричних паспортів громадянина України є незаконними.

????Також просимо враховувати те, що в умовах воєнного стану спостерігаються певні проблеми з дотриманням встановлених законодавством строків оформлення біометричних документів. Відтак, наразі не рекомендуємо оплачувати підвищену суму адміністративного збору за їх термінове оформлення.

????З усіх питань радимо користуватися лише актуальною та достовірною інформацією, яка завжди доступна на офіційному сайті ДМС України та на нашій офіційній сторінці у соцмережі Facebook.

Державна міграційна служба України