Торгівля дітьми,що робити куди звертатися?

Дата: 07.06.2022 21:47

????‍????‍???? Через війну понад 5 мільйонів українців залишили свої домівки. Приблизно половина з переміщених людей — це діти. Багато з них в результаті бойових дій залишилися без батьківського піклування.

Cьогодні діти без супроводу наражаються на підвищений ризик торгівлі людьми та експлуатації. Якщо вам відомо про будь-які злочини проти дитини в Україні чи за кордоном, ви повинні:

???? Зателефонувати 102 чи на лінію екстреної допомоги в ЄС — 112.
???? Звернутися до представників місцевої влади (зокрема, до служби у справах дітей).
????Звернутися до неурядових організацій, які захищають права дітей в Україні або країні, де ви зараз перебуваєте.
???? Звернутися до посольства України в країні, де ви зараз перебуваєте.

???? На нашому сайті про захист прав дітей під час війни — https://dity.msp.gov.ua/ ви можете прочитати про сигнали, які свідчать, що дитина потрапила у ситуацію торгівлі людьми.