росія програє інформаційну війну

Дата: 06.06.2022 15:26

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє

фсб рф у своїх документах визнає, що роспропаганда недостатньо впливає на населення і програє інформаційну війну.

Для «правильного зомбування» спецслужбами було навіть створено план дій для пропаганди на окупованих територіях, який врешті зазнав поразки:
1. Використання образу «вежливых людей» 2014 року (відео, фото з врятованими тваринами, фото з ветеранами, які плачуть від щастя возз'єднання тощо)
2. Відео солдат, які несуть людям мир (у вигляді нових підручників в школи, медичного обладнання тощо)
3. Відео спільних дій російських і «правильних» українських солдат проти українських «нацистів і бандерівців»
4. Багаточисельні звернення українських і російських ветеранів з проханням зупинити нацизм в Україні і не допустити його в росії та в світі.
5. «Робота» з людьми, які за специфікою своєї діяльності контактують з великою кількістю людей - викладачами, водіями таксі, працівниками сфери обслуговування тощо.

#інфотерор