Авіаудар по Сєвєродонецький.Рашисти влучили у цистерну з азотною кислотою на хімзаводі

Дата: 31.05.2022 19:31

??Авіаудар по Сєвєродонецьку. рашисти влучили у цистерну з азотною кислотою на хімзаводі

??Терміново??Мешканці області!

Не виходьте з укриттів!

??Дія на людину: азотна кислота небезпечна при вдиханні, ковтанні та при попаданні на шкіру та слизові оболонки.
Пари кислоти викликають подразнюючу дію на дихальні шляхи. При слабких отруєннях з'являються ознаки бронхіту, легкого бронхіоліту, запаморочення, сонливість; при важких отруєннях - набряк легенів. Для захисту від парів і туману азотної кислоти користуються протигазами.

??Підготуйте захисні маски для обличчя, пропитані содовим розчином??

При місцевій дії на очі азотна кислота викликає тяжке ураження з великим некрозом рогової оболонки та кон'юнктиви, що призводить до втрати зору.

??Перша допомога: при попаданні азотної кислоти в очі необхідно промити їх проточною водою протягом 10-30 хвилин. При попаданні на шкіру - уражену поверхню обмити водою, додаючи до неї питну соду, мило. При проковтуванні азотної кислоти показано промивання шлунка великою кількістю води.

Слідкуємо за напрямом вітру!

??Людям, що залишилися на вільній Луганщині та не мають зв’язку - інформацію повідомлено на місцях оперативними службами