Якщо ваших близьких примусово перемістили на тимчасово окуповану територію чи депортували за межі України, або вам стало відомо про депортацію.Що робити?

Дата: 26.05.2022 12:35

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України: як діяти, якщо ваших близьких примусово перемістили на тимчасово окуповану територію чи депортували

Національне інформаційне бюро надає роз'яснення з алгоритмом дій у разі примусового переміщення вашої близької людини на тимчасово окуповану територію або примусової депортації за межі України.

Насамперед важливо опанувати власні емоції та не піддаватись паніці. Пам'ятайте, що держава у взаємодії з міжнародними організаціями та партнерами вживають усіх необхідних заходів задля фіксації таких випадків, обліку депортованих осіб, а також докладають зусиль з метою повернення громадян України додому. Із подробицями ознайомтесь на інфографіці.