Виявлення диверсантів

Дата: 21.03.2022 04:29

?? Кожен зрадник постане перед законом та судом, - Денис #Монастирський

Про це сьогодні повідомив міністр внутрішніх справ України.

Очільник МВС зазначив, що переважна більшість затриманих диверсантів – громадяни України.

За 25 днів російського вторгнення в Україні зареєстровано 1271 злочин проти національної безпеки. З них 922 – посягання на територіальну цілісність та недоторканість кордонів України, 244 – за державну зраду, 48 – за диверсійні злочини та 57 – за інші.

«Дехто з затриманих приїхав із тимчасово окупованих територій або з інших країн. У когось — лише посвідка на проживання. Дехто начебто постійно перебував в Україні, але вряди-годи перетинав кордон із росією, де й був завербований, а згодом повернувся виконувати завдання своїх хазяїв», - написав Денис Монастирський.

Громадянам варто звертати увагу на нетипову поведінку людей на вулицях, спостерігати за незнайомими людьми, які мають зброю, але не є бійцями ЗСУ чи тероборони.

У разі виявлення підозрілих осіб, необхідно телефонуйвати на спецлінію 102 або за номерами, що вказані на офіційній сторінці Національна поліція України. Також можна звертатися у територіальні підрозділи.