Інформація щодо об’єкта малої приватизації – об’єкта незавершеного будівництва - прибудований магазин до 75-квартирного житлового будинку №2

Дата: 08.02.2022 16:05

Інформація щодо об’єкта малої приватизації –

об’єкта незавершеного будівництва  - прибудований магазин до

75-квартирного житлового будинку №2

Місцезнаходження: Донецька обл., Волноваський р-н, смт. Донське,  вул. Кошового, 3Б

Балансоутримувач:  відсутній

Відомості про земельну ділянку під об’єктом:  земельна ділянка на якій розташовано об’єкт, в приватну чи комунальну власність не передавалась. Встановлення меж в натурі на місцевості не відбувалось. Кадастровий номер не присвоювався, інформація про наявність обтяжень відсутня.

Дата проведення аукціону в електронній торговій системі
ProZorro.Продажі
: 04.02.2022

Стартова ціна: 83300,00 гривень (на ціну продажу по результатам аукціону нараховується ПДВ згідно чинного законодавства).

Умови продажу: Покупець об’єкту приватизації відповідно до статті 26 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» протягом 30 календарних днів з моменту переходу права власності на Об’єкт приватизації зобов’язаний відшкодувати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Донецькій і Луганській областях послуги суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки незавершеного будівництва – прибудованого магазину до 75-квартирного житлового будинку №2, за адресою: 85772, Донецька обл., Волноваський р-н, смт Донське, вул. Кошового, 3-Б, у розмірі 6600,00 грн. (шість тисяч шістсот гривень 00 копійок), без врахування ПДВ.

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Гніденко В.О., тел. (057) 700-03-14, donetsk@spfu.gov.ua

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації  та подальші аукціони за посиланням:  http://surl.li/aofgk