Званівська сільська рада запрошує прийняти участь у конференції представників малого та середнього бізнесу

Дата: 26.11.2021 11:31

Званівська сільська рада запрошує прийняти участь у конференції  представників малого та середнього бізнесу,

08 грудня 2021 року облдержадміністрацією спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою проводиться практична конференція «Малий i середній бізнес: трансформація в нових реаліях».

Метою конференції е визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого i середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області.

Формат заходу передбачає насичену програму за такими тематичними напрямами:

основні виклики мікро- та малих підприємств, надання інформації та практичних порад щодо ïx подолання;

надання поштовху для розвитку підприємств на принципах сталості, як однієї з основних умов довгострокової конкурентоспроможності;

інформування представників бізнесу щодо можливостей, що надаються в рамках міжнародних та національних проектів, державних програм фінансування бізнесу;

презентації ефективних практик з питань розвитку бізнесу та історії успішної роботи підприємців.

Початок роботи конференції — о 10-00 годині 08 грудня 2021 року у конференц-холі Донецької торгово-промислової пазати (м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 43А).

Для участі у конференції обов’язкова наявність СОVІD-сертифікату про вакцинацію a6o негативного ПЛР-тесту (термін дії 72 години).

Для участі у конференції просимо до 02 грудня 2021 року обов’язково

зареєструватись за посиланням: https://bit.ly/3EMjWOB.

Додаткова     інформація     за     телефоном     (050)347-85—73     a6o e-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com.