На Донеччині стартує декада зайнятості для осіб з інвалідністю До Міжнародного дня людей з інвалідністю з 15 по 26 листопада

Дата: 12.11.2021 08:59

На Донеччині стартує декада зайнятості для осіб з інвалідністю

До Міжнародного дня людей з інвалідністю з 15 по 26 листопада у Донецькій області пройде загальнообласна декада зайнятості для осіб з інвалідністю. Фахівцями служби зайнятості Донеччини буде проведена низка заходів, направлених на всебічну допомогу у пошуку роботи та підвищення їх конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.

У заході візьмуть участь роботодавці регіону, соціальні партнери, представники місцевих органів влади, громадських організацій тощо. Це дозволить більш ефективно налагодити взаємодію усіх сторін соціального діалогу у вирішенні питань працевлаштування людей з інвалідністю.

Окрім цього, в рамках декади в Донецькій області пройде інформаційна кампанія щодо послуг, які пропонує державна служба зайнятості особам з інвалідністю.

За додатковою інформацію звертайтесь до Бахмутського міського центру зайнятості або за телефоном (0627)48-23-81 ,48-21-61.