До уваги сільськогосподарським підприємствам!

Дата: 13.10.2021 14:59

Всеукраїнська асоціація громад на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері, що стало надзвичайно актуальним у зв’язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення,   пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проекту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, яка впроваджується в рамках «Програми USAID» з аграрного та сільського розвитку.

Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії рейдерству департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації просить поширити інформацію про можливість залучиться до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників Донецької області.

Під час тренінгу планується опрацювати;

• Актуальні зміни у сфері земельного законодавства;
  • Актуальні проблеми щодо попередження порушення прав землевлвсників та землекористувачів;
  • Систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причини, що їх зумовили;
  • Можливість доступу до публічних ресурсів та кадастрів.

Тренінг для малих та середніх агровиробників Донецької області буде проведений в онлайн-режимі з використання платформи Zoom 26.10.2021 о 10:00

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/kusFD3iXAGj79sxc8 до 18.10.2021

Посилання на приєднання до онлайн-тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електронні адреси. Вказані при реєстрації за 3 дні до проведення заходу.

Сільський Голова                                                               Софія МАКСИМЕНКО