Майже 8,5 млрд грн ПДФО надійшло до зведеного бюджету Донеччини Головне управління ДПС у Донецькій

Дата: 13.09.2021 14:50

Майже 8,5 млрд грн ПДФО надійшло до зведеного бюджету Донеччини

Головне управління ДПС у Донецькій області, опубліковано 25 серпня 2021 о 11:27

За сім місяців 2021 року спрямована платниками Донеччини до зведеного бюджету країни сума податку на доходи фізичних осіб склала 8,5 млрд гривень. В порівнянні з минулорічними показниками надходження від сплати ПДФО  збільшились на 1 млрд 379 млн гривень.

Майже чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 2,1 млрд гривень, спрямовано до державного бюджету країни.

Відповідно 75% від загальної суми надходжень, або 6,4 млрд грн, залишились в розпорядженні місцевих бюджетів області, і це значна підтримка у фінансуванні місцевих громад для розвитку та благоустрою регіону.

Податок на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому фахівцями податкової служби Донеччини постійно проводиться робота з питань легалізації трудових відносин та увесь комплекс контрольно-перевірочних заходів з метою захисту державних соціальних гарантій для громадян.

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 1 січня 2021 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату у розмірі 6000 гривень й погодинну – 36,11 гривень.

Шановні роботодавці! Подбайте про соціальну захищеність ваших працівників - дотримуйтеся законодавчої норми щодо мінімального рівня заробітної плати!

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал