Кухарі підтверджують свою професійність

Дата: 06.09.2021 10:05

Кухарі підтверджують свою професійність

3 вересня 2021року в Бахмутському міському центрі зайнятості Валентина Суворова отримала направлення до Одеського центру професійно технічної освіти на підтвердження результатів неформального навчання.

Це перше направлення в рамках діючої для мешканців Донецької області з 25 серпня до 12 листопада 2021 року грантової Програми з підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією «Кухар». Майбутні кваліфіковані кухарі пройдуть процедуру підтвердження коштом донорських організацій та будуть забезпечені безкоштовним житлом на період оцінювання.

Адміністрація піццерії «GUSTO», де Валентина працює кухонним робітником, виявила неабияку зацікавленість у підтвердженні професійності своїх робітників, які самостійно навчилися готувати, що підтвердили рекомендованим листом та знайшли кошти для оплати проїзду.

За процедурою підтвердження, яка розпочнеться 6 вересня, один день виділяється претендентам, аби підготуватися і скласти іспит із теорії, та один день, аби виконати практичнее завдання – приготувати кваліфікаційні страви строго за рецептурою та презентувати їх членам комісії. І результат – отримання офіційного підтвердження свого вміння - свідоцтва державного зразка!

Чекаємо нашу бахмутчанку з перемогою - очікуваним дипломом кухаря!