Дата: 06.09.2021 09:27

Для представників/ць Званівської сільської територіальної громади 26 серпня було проведено воркшопи в рамках імплементації Глобальної Флагманської ініціативи ООН Жінки «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат». ????

Чекаємо ваших коментарів та пропозицій для врахування під час розробки місцевої цільової програми «Званівська громада – безпечна громада для жінок та дівчат» щодо безпеки жінок та дівчат в громадських просторах Званівської сільської територіальної громади ????

Запрошуємо до робочої групи по розробці програми ????

П.С. і ремонт вбиральні початкової школи з доступом для дітей з інвалідністю ми до 1 вересня майже завершили ????

Ця публікація підготовлена у межах проєкту "Попередження та захист", який реалізується громадською організацією Чарівні Руни за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання Isar Ednannia, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу

#UNRPP #ІСАРЄднання #ЗванівськаТГ #ЧарівніРуни