Бахмутський міський центр зайнятості повідомляє

Дата: 17.08.2021 12:53

Служба за контрактом

16 серпня в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувався  інформаційний вебінар для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Спікером заходу виступив представник Бахмутського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Олексій Сергєєнко.

Слухачі отримали детальну інформацію про умови військової служби за контрактом. Також учасники ознайомились з  переліком документів, які  необхідно надати тим, хто виявив бажання проходити військову службу за контрактом. Шукачі роботи дізнались про перелік основних загальних спеціальностей, грошове та речове забезпечення, пільги для військовослужбовців.

На завершення вебінару  слухачі отримали відповіді на запитання, які надсилали в чат протягом зустрічі.