Бахмутський міський центр зайнятості повідомляє

Дата: 10.08.2021 08:32

Повір у себе!

9 серпня в соціально – психологічному тренінговому центрі «Шлях до успіху» Бахмутського міського центру зайнятості відбувся вебінар для безробітних з інвалідністю. Шукачі роботи розглядали можливості самореалізації у професійній сфері .

Профконсультантка  Олена Бояринова запропонувала слухачам  вигідно презентувати власні професійні вміння потенційному роботодавцю. Використали для цього тренувальну співбесіду.

Далі  визначали конкурентні переваги  для сучасного ринку праці. Інтерактивна  вправа «Інтерв’ю» допомогла учасникам набути практичних навичок впевненого спілкування при пошуку роботи.

Наприкінці вебінару  разом  опанували техніку антистресового дихання. Це ефективний спосіб подолання хвилювання та отримання внутрішньої рівноваги. Також слухачі поділились один з одним власним досвідом спілкування з роботодавцями.