Надходження до зведеного бюджету Донеччини перевищили 12 мільярдів гривень

Дата: 23.07.2021 11:56

Надходження до зведеного бюджету Донеччини перевищили

12 мільярдів гривень

За результатами роботи протягом перших п’яти місяців 2021 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до зведеного бюджету країни у сумі 12,4 млрд грн, у тому числі до державного бюджету надійшло 6,3 млрд грн, до місцевих скарбниць – 6,1 млрд гривень.

Першочерговим завданням Податкової Донеччини є, насамперед, злагоджена та конструктивна робота податківців з представниками бізнес-спільноти задля усвідомлення ними важливості своєчасної сплати всіх належних платежів до зведеного бюджету Донецького регіону.

У розрізі територіальних відділень Донеччини найбільші надходження до зведеного бюджету традиційно належать м. Маріуполю, а саме 3,3 млрд грн, або 27% від усіх надходжень по області. Мільярдний рубіж також подолали  громади міст Покровськ – 1,3 млрд грн та Краматорськ – 1,1 млрд гривень.

Лідерами серед основних джерел формування зведеного бюджету Донецької області залишаються:

- податок на доходи фізичних осіб – 5,8 млрд грн (47%);

- податок на прибуток підприємств – 3,0 млрд грн (24%);

- податок на додану вартість – 1,4 млрд грн (11%).

Головне управління ДПС у Донецькій області висловлює свою вдячність та повагу усім сумлінним платникам податків регіону, бо саме завдяки вам наша область та держава в цілому безупинно зміцнює та покращує свою економіку, а відтак - і рівень життя наших громадян.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал