Вітаємо Званівську громаду зі стартом проєкту "Попередження та захист" (запобігання та протидія сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства в публічних просторах)

Дата: 09.07.2021 15:32

в рамках Конкурсу грантів "Підтримка НУО із цільових громад у Донецькій та Луганській областях щодо просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок" 2021 ????

Наразі проведений воркшоп "Реалізація Глобальної Флагманської ініціативи ООН Жінки "Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат", проводяться фокус-групові дослідження (ФГД) по 3-м селам Званівської ТГ та проведений інструктаж по організації та проведенню Аудиту безпеки (АБ) в селах Званівка, Переїзне, Верхньокам'янське ????

Долучитися до ФГД, допомогти з розробкою маршруту АБ або увійти у склад робочої безпекової групи можна в особистих повідомленнях ????

Ця публікація підготовлена у межах проєкту "Попередження та захист", який реалізується громадською організацією Чарівні Руни за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу