УВАГА!13.07.2021 року о 10 годині 00 хв. відбудеться прийом громадян з правових питань в рамках безоплатної правової допомоги

Дата: 30.06.2021 16:45

Шановні мешканці Званівської громади!

13.07.2021 року о 10 годині 00 хв. в приміщенні сільського будинку культури відбудеться прийом громадян з правових питань в рамках безоплатної правової допомоги. Також громадянам буде роз’яснено сутність земельної реформи в Україні та надано відповіді на питання щодо захисту земельних прав.

Ви зможете отримати відповіді на всі правові питання, що Вас хвилюють:

• Комунальні послуги, субсидії;
  • Отримання соціальної допомоги;
  • Трудові спори;
  • Сімейні питання;
  • Житлові питання;
  • Кредитні спори;
  • Спадкові спори;
  • та інші правові питання.

Прийом буде здійснювати начальник відділу «Бахмутське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Судак Оксана Леонідівна.

Під час заходу будуть дотримані всі обмежувальні заходи щодо недопущення занесення та поширення на території Званівської громади випадків захворювання, спричинених коронавірусом COVID-19.

Під час заходу просимо всіх учасників мати з собою засоби індивідуального захисту.